2014

 


 

12. 10. 2014

Přes všechny starosti co jsme v poslední době měli jsem si ani nevšimla, že se nevěnuji této sekcia to Aktuality.. Přestože se u nás událo tolik nového a zajímavého..

 

Na jaře jsme se mohli těšit s prvních dvou vrhů našich samiček fretek Šarlotky a Dorotky, byla to zkušenost opravdu k nezaplacení, měli jsme 14 miminek a všechny i přes velké usílí několika zákeřných lidí našli své nové milující domovy!! 

V roce 2015 plánujeme další miminka od našich holčiček :-)

 

Dále se naše rodina rozrostla o další dvě Vakoveverky (samičky) jelikož původní koupě minulý rok v prosinci a to dvou samiček, se nakonec ukázala jako koupě samičky a samečka, takže jsme našemu chlapákovi museli pořídit, také další harém.. 

Zatím nám holčičky miminka ještě nedali, ale jsou nádherně ochočené a máme z nich radost :-)

 

Burunduci, stále máme pouze dva chlapečky.. Stále jsme totiž ještě nenašli kvaitního chovatele, nebo máme možná po poslední zkušenosti se samičkou buruduka velké obavy..

 

Syslík, také stále pouze jeden.. Syslí holčička plánujeme na Jaro 2015..

 

V řadách morčátek nám to bohužel trošku prořídlo, díky vysokému věku některých zý nich.. Momentálně máme převahu chlapečků, ale to se snad také co nevidět změní..

 

Zakrslý Teddy králíčci jsou stále ve stejné sestavě a rozšiřovat v nejbližší době ani neplánujeme..

 

Plšíci, tak ti nám dělají asi největší radost.. Úmrtnost v jejich řadách je nulová a miminek nám dávají požehnaně :-) Jsou to miláčci a neskuteční komici :-D

 

Činčilky jsou také v původní sestavě a rodinky jsou nad míru spokojené :-)

 

Toto byla bilance za rok 2014.. Pokusím se psát častěji aby jste o novinkách v naší Chs věděli okamžitě :-)


 

19. 2. 2014

Nový rok pro nás bohužel nezačal nějak moc vesele, takže jsme ani neměla sílu psát nové aktuality :-( Několik zvířátek nám bohužel zemřelo.. Některé jsem musela nechat uspat, kvůli nádorům a přeroslým zubům :-( Veškeré zlo, které se nám děje, má na svědomí jeden nekvalitní chovatel..

 

Doufám, že nadcházející měsíce se povedou už jen ve veselém dochu a zvířátka i nadále budou dělat radost v mnoha a mnoha rodinách :-)